سایت بازی انفجار تک بت بدون فیلتر بابا بت آریان بت بت 120 ozabet بری بت ناسا بت مل بت بدون فیلتر برنامه مگاپاری وان ایکس بت بدون فیلتر وین نود

ماه بت

برای ورود به سایت ماه بت کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت

ریمیکس یه بت ازت ساختم تواین قلبم دل من هواتو کرده مثل پروانه دورت میگردم

ریمیکس یه بت ازت ساختم تواین قلبم دل من هواتو کرده مثل پروانه دورت میگردم

ریمیکس یه بت ازت ساختم تواین قلبم دل من هواتو کرده مثل پروانه دورت میگردم | کلیپ ریمیکس یه بت ازت ساختم تو این قلبم دل من هواتو کرده | دانلود آهنگ یه بت ازت ساختم تو این قلبم ریمیکس بکتاش | ریمیکس یه بت ازت ساختم تو این قلبم دل من هوا تو کرده تتلو

ریمیکس یه بت ازت ساختم تواین قلبم دل من هواتو کرده مثل پروانه دورت میگردم

امیرحسین مقصودلو با نام هنری امیر تتلو، خواننده، ترانه‌سرا، آهنگساز و تنظیم‌کننده ایرانی است. او یکی از پرطرفدارترین خوانندگان ایرانی در خارج از ایران است و در شبکه‌های اجتماعی میلیون‌ها دنبال‌کننده دارد.  ریمیکس یه بت ازت ساختم تواین قلبم دل من هواتو کرده مثل پروانه دورت میگردم

امیر تتلو، خواننده و ترانه‌سرای ایرانی، در ۳۰ شهریور ۱۳۶۶ در تهران به دنیا آمد. او اصالتاً آذر ریمیکس یه بت ازت ساختم تواین قلبم دل من هواتو کرده مثل پروانه دورت میگردمی است و در یک خانوادهٔ پنج نفره در محلهٔ مجیدیهٔ تهران بزرگ شد. تتلو در نوجوانی به دلیل وضعیت مالی خانواده، مجبور به کار شد. او مدتی در کارگاه نجاری و مدتی هم در یک سوپرمارکت شاگردی کرد.

امیر تتلو خواننده ایرانی

مادر و خواهر امیر تتلو به خواندن علاقه داشتند. آنها در خانه می‌خواندند و امیر نیز از آنها تأثی ریمیکس یه بت ازت ساختم تواین قلبم دل من هواتو کرده مثل پروانه دورت میگردمر می‌گرفت. پدر امیر نیز به فوتبال علاقه داشت و امیر از او نیز تأثیر می‌گرفت. به همین دلیل، امیر هم به خواندن و هم به فوتبال علاقه‌مند شد.

امیرحسین مقصودلو می‌گوید که لقب «تتلو» را خودش انتخاب کرده است. او می‌گوید که این لقب معنای خاصی ندارد و فقط یک اسم ساختگی است. هدف او از انتخاب این لقب این بوده است که یک لقب خاص و منحصربه‌فرد داشته باشد که فقط به خودش اختصا ریمیکس یه بت ازت ساختم تواین قلبم دل من هواتو کرده مثل پروانه دورت میگردمص داشته باشد.

آغاز فعالیت موسیقی امیر تتلو

امیر تتلو در سال ۱۳۸۲ کار هنری خود را آغاز کرد. او با کمک دوستش، یک وبلاگ راه‌اندازی کرد و آهنگ‌های خود را در آن منتشر کرد. در سال ۱۳۹۰، تتلو نخستین آلبوم خود را با نام «زیر همکف» منتشر کرد. این آلبوم ۹ ترانه داشت.  ریمیکس یه بت ازت ساختم تواین قلبم دل من هواتو کرده مثل پروانه دورت میگردم

بیشتر بخوانید  سریال کبوتر قسمت ۳۴ 34 کامل دوبله فارسی

امیر تتلو و حسین تهی در سال ۱۳۹۲ گروه TNT را تشکیل دادند. آنها چند کار مشترک منتشر ک ریمیکس یه بت ازت ساختم تواین قلبم دل من هواتو کرده مثل پروانه دورت میگردمردند، اما بعد از مدتی از هم جدا شدند و به صورت مستقل فعالیت کردند.

در سال ۱۳۹۳، تتلو دومین آلبوم خود را با نام «تتلیتی» منتش ریمیکس یه بت ازت ساختم تواین قلبم دل من هواتو کرده مثل پروانه دورت میگردمر کرد. این آلبوم نیز ۱۵ ترانه داشت.

انسان‌ها در مورد امیر تتلو دو دسته‌اند: طرفداران او و متنفران از او. اگر طرفدار تتلو  ریمیکس یه بت ازت ساختم تواین قلبم دل من هواتو کرده مثل پروانه دورت میگردمهستید، حتماً خود را یک تتلیتی تمام‌عیار می‌دانید و تمام آهنگ‌های او را گوش داده‌اید. اما اگر از او متنفرید، احتمالاً هیچ‌یک از آهنگ‌های او را نشنیده‌اید یا حاضر به شنیدن آنها نیستید. البته برخی از آهنگ‌های تتلو خالی از لطف نیستند.

برخیاز طفداران تتلو، رفتارهای پرحاشیه و رکیک او را می‌پسندند و از او ح ریمیکس یه بت ازت ساختم تواین قلبم دل من هواتو کرده مثل پروانه دورت میگردممایت می‌کنند. به همین دلیل، کنسرت‌های او همیشه با استقبال زیادی مواجه می‌شود و برنامه‌های آنلاین او در صدر رتبه‌بندی‌ها قرار می‌گیرد. امیر تتلو طرفداران خود را با اصطلاح تتلیتی ها خطاب می کند،  اصطلاح تتلیتی‌ها، توسط امیر تت ریمیکس یه بت ازت ساختم تواین قلبم دل من هواتو کرده مثل پروانه دورت میگردملو ابداع شد. تتلیتی نام یکی از آلبوم‌های امیر تتلو است. پس از انتشار این آلبوم، طرفداران امیر تتلو به تتلیتی‌ها معروف شدند. ریمیکس یه بت ازت ساختم تواین قلبم دل من هواتو کرده مثل پروانه دورت میگردم

همچنین او پس از خداحافظی جنجالی خودش دوباره به دنیای موسیقی بازگشت. تتلو در ۱۲ آذر ۱۳۹۲ توسط پلیس امنیت اخلاقی ایران بازداشت شد که پس از مدتی در ۱۴ آذر ۱۳۹۲ آزاد شد. او پس از آزادی با انتشار نامه‌ای از طرفدارانش ریمیکس یه بت ازت ساختم تواین قلبم دل من هواتو کرده مثل پروانه دورت میگردم عذرخواهی کرد.

بیشتر بخوانید  سریال داستان بروسلی قسمت 14 دوبله فارسی

امیر تتلو پس از دستگیری و آزادشدن در صفحه رسمی فیس‌بوک خود این اخبار را منت ریمیکس یه بت ازت ساختم تواین قلبم دل من هواتو کرده مثل پروانه دورت میگردمشر کرد. چند بار نسبت به اشتباهاتش اقرار کرد و در یک پرونده صوتی خبر از پشیمان شدنش داد.

ترانه برای تیم ملی 


تتلو ترانه منم یی از اون یازده تام را در حمایت از تیم ملی فوتبال ایران د ریمیکس یه بت ازت ساختم تواین قلبم دل من هواتو کرده مثل پروانه دورت میگردمر جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل خواند. این آهنگ تمی غمگین دارد و در آن از زمین خاکی، بدبختی و توپ پلاستیکی یاد شده‌است. ریمیکس یه بت ازت ساختم تواین قلبم دل من هواتو کرده مثل پروانه دورت میگردم

حضور در تمرینات پرسپولیس

ریمیکس یه بت ازت ساختم تواین قلبم دل من هواتو کرده مثل پروانه دورت میگردمامیر تتلو در روز ۲۲ مهرماه ۱۳۹۳ به‌طور سرزده به تمرین تیم پرسپولیس وارد شد و اعلام کرد می‌خواهد جای علی کریمی را در این تیم بگیرد. طبق نوشته‌های مطبوعات در روز‌های بعد اعلام شد امیر تتلو در همان روز توسط حمید درخشان سرمربی وقت پرسپولیس از تمرین ریمیکس یه بت ازت ساختم تواین قلبم دل من هواتو کرده مثل پروانه دورت میگردم این تیم اخراج شده‌است. خوردبین سرپرست تیم پرسپولیس نیز بیان کرد که محترمانه از امیر تتلو خواسته‌است که برود.

ترانه برای انرژی هسته ای


حین مذاکرات هسته‌ای ایران و ۵+۱ در وین در ژوئیه ۲۰۱۵،  ترانه‌ا ریمیکس یه بت ازت ساختم تواین قلبم دل من هواتو کرده مثل پروانه دورت میگردمی با موضوع انرژی هسته‌ای از تتلو منتشر شد. در ویدئوی این ترانه، تتلو بر عرشه یک ناو نظامی ایرانی خواند که خلیج مسلح فارس حق مسلم ماست. این ترانه که با کمک نیرو‌های مسلح ایران ساخته شده، به‌عنوان پیام ارتش ایران به توافق هسته‌ای قلمداد شد. این ترانه در زمان انتشار رتبه اول جستجوی گوگلی در ایران را به خود اختصاص داد و در رسانه‌های داخل و خارج از کشور بازتاب یافت.

بیشتر بخوانید  فیلم آخرالزمانی ۲۰۲۳

 بازداشت مجدد ریمیکس یه بت ازت ساختم تواین قلبم دل من هواتو کرده مثل پروانه دورت میگردم


تتلو در ۲ شهریور ۱۳۹۵ دوباره بازداشت شد. در چند روز قبل از آن وی به دادسر ریمیکس یه بت ازت ساختم تواین قلبم دل من هواتو کرده مثل پروانه دورت میگردما احضار شده بود. وی پس از ۶۲ روز به قید وثیقه آزاد شد. در ۱۵ آبان ۱۳۹۵، دادستان تهران اعلام کرد یکی از خوانندگان زیرزمینی به اتهام «تشویق جوانان به فساد و فحشا به تحمل ۱۰ سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شده، ولی به دلیل رضایت یکی از شا ریمیکس یه بت ازت ساختم تواین قلبم دل من هواتو کرده مثل پروانه دورت میگردمکیان نصف مجازات او بخشیده شده‌است. رسانه‌ها این خواننده را تتلو عنوان کردند.
انتخابات ریاست جمهوری و واکنش‌ها


تتلو در انتخابات سال ۹۶ ابتدا از محمد باقر ق ریمیکس یه بت ازت ساختم تواین قلبم دل من هواتو کرده مثل پروانه دورت میگردمالیباف و پس از انصراف او به نفع سید ابراهیم رئیسی، در ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ از رئیسی حمایت کرد. همچنین او در پیامی از حسن روحانی خواست از رقابت با رئیسی خودداری و کناره‌گیری کند.

تتلو سپس با رئیسی دیدار کرد و پس از بالا گرفتن موج انتقادات و مقایسه‌هایی که با ریمیکس یه بت ازت ساختم تواین قلبم دل من هواتو کرده مثل پروانه دورت میگردم شجریان هنرمند منتسب به طیف روبرو صورت می‌گرفت، در پستی در اینستاگرام خود گفت:  ربنای محمدرضا شجریان تکراری است که منت آن را بر سر مردم گذاشته و او نیز می‌تواند ربنا بخواند.

این اعلام حمایت تتلو از رئیسی واکنش‌های زیادی را به دنبال داشت.  علی اکبر رائفی پور در حمایت از او در نامه‌ای سرگشاده اعلام کرد که به حال تتلو غبطه میخورد، زیرا که او معیار تشخیص حق از باطل است. ریمیکس یه بت ازت ساختم تواین قلبم دل من هواتو کرده مثل پروانه دورت میگردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *